Bistretto HP code3

Co je to Bistretto?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean vel massa quis mauris vehicula lacinia. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Duis ante orci, molestie vitae vehicula venenatis, tincidunt ac pede. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Maecenas lorem. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci.

Jsme Take away friendly!

Co se zabalit dá, to Vám zabalíme rádi i s sebou!

 

 

Naše káva

Na našem mlýnku najdete dvě zrna. Náš Bistretto House Blend a 100% Arabicu z Brazílie. Obě zrna nám praží prémiová lokální pražírna, Mia Coffee.

Celé kávové menu

Snídaně & brunch

V Bistrettu posnídáte ve všední den od 7:30h do 10:30h a vybrat si můžete z našich sladkých i slaných snídaní a také z čerstvě napečených pultových dobrot. O víkendech brunchujeme až do 14h s rozšířenou nabídkou.

Snídaňové menu

 

 

Polední menu

Každý týden nové menu a v něm kousek kulinářského světa na talíři. V nabídce najdete vždy polévku, pastu, maso, vegetariánský pokrm a salát. Vaříme světovou klasiku i nevšední speciality. Vše z čerstvých a kvalitních surovin.

Celé menu

Pekárna a cukrárna

Všechny naše dobroty jsou domácí. Naše pekařka Lucie peče každý den čerstvé cinnamon rolls, chlebíky, brioche do french toastu a celou naši pultovou nabídku. Valerie, naše cukrářka, připravuje každý den čerstvé dortíky do naší vitríny.

 

 

Bistretto to-go

Káva, snídaně, oběd, dobroty z pultu a odpolední koktejl můžete mít i s sebou. Stavte se, nebo nám zavolejte. Připravíme v Bistrettu, vychutnáte si kde jen sami budete chtít.

 

Rezervace / objednávky