O mně

KAŽDÝ KUS JE LIMITOVANÁ EDICE

Kus po kusu, žádný není stejný. Každá spona je jiná, každá kombinace je jedinečná. Jako Vy!

OPASKY OD FIALY

Nedělám peněženky, obaly, řemínky, brašny a tašky. Na to jsou šikovní jiní, já nechci dělat všechno a rád to přenechám kolegům. Dělám opasky a dělám je dobře. Na ty se specializuji a za svou prací si stojím.

S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

Kvalita mluví za vše, ta je bez kompromisů. Své opasky vyrábím tak, aby s vámi vydržely desítky let. A na každý kus dostanete doživotní záruku zdarma.

S TRADICÍ OD ROKU 1989

Výrobě opasků se věnuji nepřetržitě už od revoluce. Zakládám si na poctivém řemeslném zpracování, kvalitních italských sponách, hovězí kůži z Toskánska a ruční práci.

S OHLEDEM K PŘÍRODĚ

Opasky Fiala jsou kvalitní řemeslná práce, výjimečné a originální. Ale nikoliv snobské a bezohledné k přírodě. Opasky se nosí. Mohl bych je prodávat v luxusní dřevěné krabičce, kterou po otevření vyhodíte a stane se tak zbytečným odpadem. A já radši zvolil cestu jednoduchého recyklovatelného obalu, protože mi na naší zemi záleží.

S DÉLKOU NA MÍRU

U každého opasku upravuji délku na míru vašim potřebám, aby Vám perfektně sedl. Proto od vás potřebuji vědět obvod pasu v místech, kde opasek nosíte, tj. většinou pánové na bocích. Opasek se vždy měří od hrotu trnu po nejpoužívanější dírku, tedy zpravidla 2-3. Pokud byste chtěli extra-dlouhý, napište mi na mail, domluvíme se.

 

 

S díky za každý nákup zdraví,

Václav Fiala mini