O mně

omne_wide

1) Každý kus je limitovaná edice

Kus po kusu, žádný není stejný. Každá spona je jiná, každá kombinace je jedinečná. Jako Vy!

2) Opasky od Fialy

Nedělám peněženky, obaly, řemínky, brašny a tašky. Na to jsou šikovní jiní, já nechci dělat všechno a rád to přenechám kolegům. Dělám opasky a dělám je dobře. Na ty se specializuji a za svou prací si stojím.

3) S doživotní zárukou

Kvalita mluví za vše, ta je bez kompromisů. Své opasky vyrábím tak, aby s vámi vydržely desítky let. A na každý kus dostanete doživotní záruku zdarma.

4) S tradicí od roku 1989

Výrobě opasků se věnuji nepřetržitě už od revoluce. Zakládám si na poctivém řemeslném zpracování, kvalitních italských sponách, hovězí kůži z Toskánska a ruční práci.

5) S ohledem k přírodě

Opasky Fiala jsou kvalitní řemeslná práce, výjimečné a originální. Ale nikoliv snobské a bezohledné k přírodě. Opasky se nosí. Mohl bych je prodávat v luxusní dřevěné krabičce, kterou po otevření vyhodíte a stane se tak zbytečným odpadem. A já radši zvolil cestu jednoduchého recyklovatelného obalu, protože mi na naší zemi záleží.

6) S délkou na míru

U každého opasku upravuji délku na míru vašim potřebám, aby Vám perfektně sedl. Proto od vás potřebuji vědět obvod pasu v místech, kde opasek nosíte, tj. většinou pánové na bocích. Opasek se vždy měří od hrotu trnu po nejpoužívanější dírku, tedy zpravidla 2-3. Pokud byste chtěli extra-dlouhý, napište mi na mail, domluvíme se.

 

 

S díky za každý nákup zdraví,

Václav Fiala mini