Doživotní záruka

Kvalita mluví za vše, ta je bez kompromisů

Pod pojmem "doživotní" je myšleno do konce přirozené životnosti opasku, ne do konce života majitele. Opasky vyrábíme tak, aby měly výrazně delší životnost než výrobky běžné. Jsou pevnější, šité pevnými nitěmi a nejsou ošizené. Naše výrobky vydrží ze zkušenosti až 25 let, více nepamatujeme.

Své opasky vyrábím tak, aby s vámi vydržely desítky let

Kožené výrobky jsou de facto nezničitelné, proto, pokud se Vám kdykoliv roztrhne šev, upadne nýt, rozpadne se spona, nebo něco podobného, tak prosím zavolejte, na tyto vady se přesně vztahuje naše doživotní záruka - i ten nejlepší výrobek potřebuje péči a servis.

Doživotní záruka se samozřejmě nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí.

Zejména se jedná o tyto jevy: fleky od deště a namočení, vyšisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, vrypy od nehtů, kamenů a jiných ostrých předmětů, protržení podšívky nebo kůže samotné ostrým předmětem, utržení části výrobku silou, "rozhýbání" kůže běžným používáním apod.

Doživotní záruka na každý kus zdarma

Při reklamaci zakoupeného zboží prosím zašlete nebo doneste reklamované zboží na adresu mé dílny. Doporučuji Vám ale předem zavolat či napsat a domluvit detaily. K zásilce nemusíte nic přikládat, protože si své opasky poznám, jen na lístek popište vadu. Zboží prosím zabalte do obalu, aby se při přepravě nepoškodilo, nezmoklo apod.

Po vyřízení reklamace Vám zašlu na své náklady opravené nebo nové zboží zpět maximálně do 30 dnů ode dne přijetí reklamace. V případě, že nebudu moci dodržet tuto lhůtu, spojím se s Vámi a domluvíme kdy bude věc hotová.