Gabina ceník

1. Velké svatební focení

Zachytím vás a vaše hosty během celého svatebního dne včetně přípravy, obřadu a oslavy. Samozřejmostí jsou svatební fotografie vás, novomanželského páru.

Strávím s vámi zhruba 9 hodin a jako výsledek dostanete minimálně 350 upravených fotografií z celého dne ve kvalitě pro tisk a online galerii, kterou můžete zaslat svým svatebním hostům

Novinka pro sezónu 2022

V ceně tohoto balíčku nabízím i párové předsvatební focení zdarma. To bude probíhat v Praze na námi domluveném místě a potrvá cca 1-2 hodiny. Budu moc ráda, když se díky tomuto focení před vaším velkým dnem seznámíme a domluvíme i detaily ohledně vašeho svatebního dne. :) Vy budete vědět, co ode mě čekat a já na vaši svatbu dorazím jako člověk, kterého už znáte.

Cena velkého focení:13 000 Kč

2. Menší svatební focení

Budu s vámi od obřadu, přes gratulace a společné fotografie s vašimi hosty. Součástí jsou samozřejmě i vaše párové novomanželské fotky. Budu s vámi cca 3-4 hodiny a připravím pro vás minimálně 150 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii.

Cena malého focení: 7 000 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení