HGM 8 důvodů

1

Swarovski® Crystal

HGM je největší český eshop šperků se SWAROVSKI crystals. Společnost Swarovski je ve světě šperků a módy pojmem a proto u nás v HGM nabízíme jen šperky, které milujeme a jsou odrazem krásy a luxusu. Pojďte vstoupit do světa originálních šperků Swarovski elements

 

2

Největší český výrobce

Při výrobě šperků využíváme nejmodernější technologie, který se ale neobejdou bez tradiční šperkařské práce mistrů. Výrobou docílíme precizního zpracování a zaručíme stálost povrchu a necháme vyniknout precizní ruční práci. Nedílnou součástí výroby je také kontrola po každém výrobním cyklu a závěrečná kontrola. Zakázkovou výrobou vytváříme jedinečné šperky nesoucí příběh našich zákazníků.

 

3

Špičkové návrhářky

Naše firma má špičkové návrhářky schopné vytvořit originální šperky, které oslní každou ženu i muže. Vneste elegantní třpyt do svého každodenního vzhledu s kolekcemi Swarovski.

 

4

Pečlivý proces navrhování šperků

Každý šperk u nás prochází náročným návrhářským procesem, během kterého jsou zvažovány všechny aspekty výsledného produktu jako velikost, cílová skupina, trendy crystalů SWAROVSKI nebo barevné trendy PANTONE pro módní průmysl.

 

5

Kvalitní materiály

Naše šperky jsou vyrobeny ze slitiny mědi a zinku nebo-li z mosazi. Tento materiál nerezaví, nečerná a je antialergenní. Umožňuje také větší tvarovou rozmanitost a dává prostor pro exkluzivní, honosné a originální tvary. Při výrobě používáme kameny celosvětově známé společnosti Swarovski, české Preciosy i kameny naší vlastní produkce.

 

6

Povrchová úprava pro dlouhou životnost

Galvanizace znamená trvalé pokrývání kovových předmětů vrstvami jiných kovů za pomoci elektrického proudu. Takto ošetřené výrobky se vyznačují vyšší kvalitou, leskem i odolností. Nejčastěji používaným materiálem při galvanizaci je rhodium, zlato či stříbro. Výběr vhodného materiálu pro povrchovou úpravu má velký vliv na konečný vzhled výrobku.

 

7

Luxusní balení

Standardně je všechno naše zboží baleno v krásných černých perleťových krabičkách s průhlednou částí. Krabička je vybavena měkkým molitanem pro zajištění dokonalé ochrany šperků. Uvnitř krabičky naleznete certifikát, který dokládá originální původ crystalů SWAROVSKI® a návod jak správně manipulovat se šperky HGM.

 

8

Vlastní každoroční designové kolekce

Když šperk mluví z duše. Představujeme, každý rok nové kolekce a zaměřujeme se i na roční období. Každý šperk v sobě nese osobní poselství svého majitele. Mnohé o něm prozradí a dokáže prezentovat jeho vkus i povahu. HGM se snaží zaměřit na současnou tvorbu českých designérů, kteří jsou nejen potěchou pro oko, ale také vystihují celé spektrum osobností. Pro každou duši najdeme Šperk.

 

Pro shrnutí

  • Vlastní designerský tým

  • Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

  • Česká výroba s tradicí z Jablonce

  • Nefungujeme jen online, máme vlastní zázemí, dílnu, pece i historii

  • Každý šperk projde výstupní kontrolou, než dorazí k vám

  • Používáme nejmodernější technologie výroby

  • Naše šperky můžete potkat také na svatebních veletrzích a výstavách

temp

Přívěsky

Vybrat si

temp

Náušnice

Vybrat si

temp

Prsteny

Vybrat si

temp

Náramky

Vybrat si

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení