Proč RedFir

REDFIR je česká značka, pod kterou nabízíme automatické opasky bez dírek ušité v české republice. Mezi hlavní výhody našich opasků patří:

 

RedFir

Přesné zapínaní

Klasické opasky mají zpravidla kolem 5 dírek s větším rozestupem. Opasky REDFIR mají všitý plastový mechanismus s rozestupem mezi pozicemi 6 mm, díky čemuž je nastavení přesnější a umožní celkově 39 možností zapnutí pásku. Pokud Vaše váha kolísá, nebo naopak držíte dietu, opasky REDFIR jsou pro Vás ideální řešení!

Dlouhá životnost

Jelikož opasek REDFIR nemá dírky ani klasickou sponu, nedochází při jeho nošení k roztahování dírek či jinému ohýbání, lámání nebo přetrhnutí opasku. Proto Vám opasek REDFIR vydrží déle než běžný pásek s dírkami na jaký jste zvyklí. Navíc jsou při výrobě použity velmi kvalitní italské hovězinové usně, díky kterým Vám opasky vydrží ještě déle.

RedFir

RedFir

Vyměnitelné spony

Spony můžete mezi opasky snadno měnit. Můžete u nás zakoupit buďto jednotlivé spony i opasky, nebo kompletní sety. To Vám přináší mnoho možností jak opasek kombinovat se svým outfitem.

Jedna velikost

Opasky REDFIR dodáváme standardně v jedné délce 120 cm (vhodné pro obvod pasu do maximálně 110 cm). Po zakoupení si opasek odstřihnutím přebytečné části upravíte přímo na míru. Potřebujete delší opasek? Napište nám svoje rozměry a my Vám pošleme individuální nabídku opasků na míru.

RedFir

 

Podívejte se na naši nabídku v E-shopu. Věříme, že si z našeho sortimentu opasků a spon dokáže vybrat téměř každý. Jestli máte jinou představu a nenašli jste u nás přesně to co hledáte, tak nám napište a my Vám uděláme nabídku na Zakázkovou výrobu.